"Wiosna w poezji dziecięcej" - konkurs on-line dla przedszkolaków. Oddziały przedszkolne "Kolorowe Kredki" zapraszają do udziału!

Dodano dnia: 08.04.2024

🌸📚🎤 Zapraszamy do udziału w naszym konkursie recytatorskim online dla przedszkolaków! 🎤📚🌸

Oddziały przedszkolne "Kolorowe Kredki" w SP 23 serdecznie zapraszają wszystkie przedszkolaki w wieku 3-6 lat do udziału w konkursie recytatorskim "Wiosna w Poezji Dziecięcej"!

Celem konkursu jest popularyzowanie poezji dziecięcej, rozwijanie zdolności recytatorskich oraz prezentacja umiejętności naszych najmłodszych. Każde przedszkole może zgłosić dowolną ilość uczestników, a prezentacja może być dokonana przez maksymalnie troje dzieci.

Zgłoszenia przyjmujemy online poprzez komunikator "WhatsApp" na numer telefonu: 519-763-614 do 21 kwietnia 2024 r.

Ogłoszenie wyników nastąpi 22 kwietnia 2024 r. na naszej stronie internetowej oraz profilu Facebooka. 25 kwietnia 2024 r. - podsumowanie konkursu podczas "Festiwalu Kwiatów" w Szkole Podstawowej nr 23.

Niech wiosna zagości w naszych sercach również przez poezję! Dołączcie do naszej wspaniałej zabawy i dzielcie się talentem recytatorskim swoich pociech! 🌼📚🎤