WYNIKI KONKURSU ONLINE "WIOSNA W POEZJI DZIECIĘCEJ"

Dodano dnia: 23.04.2024

Z radością ogłaszamy wyniki konkursu recytatorskiego online dla przedszkoli pod hasłem "Wiosna w poezji dziecięcej"! Jury był pod wrażeniem wysokiego poziomu prezentacji utworów przez dzieci. Z tego powodu komisja konkursowa zadecydowała przyznać aż 3 pierwsze miejsca oraz wyróżnienie! Serdecznie gratulujemy zwycięzcom:

🥇 I miejsce: Aleksandra Spole, Przedszkole nr 33 w Elblągu, z utworem pt. „Wiosna”

🥇 I miejsce: Oliwia Godz, Oddziały przedszkolne „Kolorowe Kredki w SP Nr 23 w Elblągu, z utworem „Przedwiośnie”

🥇 I miejsce: Irena Papke, Zofia Kulińska, Aurelia Gęsicka, Przedszkole Niepubliczne „WIKI” w Elblągu, z utworem „Biedroneczki”

🎖️ Wyróżnienie: : Leona Pivavarevich, Przedszkole nr 33 w Elblągu, z utworem „Wiosenna Pobudka”

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i niezwykłą pasję w recytowaniu poezji. Wasze występy wniosły wiosenny urok do naszego konkursu!

Wręczenie nagród odbędzie się 25 kwietnia w SP Nr 23 podczas organizowanego w placówce Festiwalu Kwiatów. Zapraszamy wszystkich laureatów oraz ich opiekunów na to wyjątkowe wydarzenie!